suknia ślubna

Wybór sukni ślubnej spędza sen z powiek niejednej przyszłej Pannie Młodej. Nic dziwnego, w końcu to wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju dzień i taka też powinna być wybrana sukienka. Każda kobieta chce w dniu ślubu wyglądać zjawiskowo. Zdarza się, że już od dzieciństwa ma swoją wymarzoną suknię. Częstym wyborem są suknie z gorsetem. Czy prezentują się w nich dobrze również puszyste Panie?

Wymarzona suknia ślubna z gorsetem dla Panny Młodej plus size

Moda ślubna oferuje suknie w wielu stylach i fasonach. Najważniejsze jest, aby suknia podkreślała atuty, a zakrywała mankamenty figury. Suknie ślubne z gorsetem zawsze były, są i będą modne. Dlaczego? Powodów jest kilka. Gorset świetnie modeluje i wyszczupla sylwetkę. Głównym jego zadaniem jest właśnie utrzymanie sylwetki w ryzach. Jeśli jest dobrze uszyty, to nie powinien zbytnio krępować ani uciskać. Gorsety pięknie eksponują biust. Najlepiej wybrać taki model, który ma w biustonoszu dodatkowe wypełnienie. Gorsety w kształcie litery V lub serduszka pomniejszają ramiona, a także optycznie wydłużają szyję. Aby zasłonić ramiona, warto zdecydować się na gorset z grubszymi ramiączkami.

Dobrym rozwiązaniem są gorsety wiązane tasiemką, bowiem można je dowolnie regulować. Ma to znaczenie zwłaszcza wtedy, gdy Panna Młoda nieco schudnie lub przytyje przed ślubem. Jeśli się tak zdarzy, nie ma powodów do obaw, suknia wciąż będzie idealnie dopasowana. Jaką więc suknię na ślub wybrać? Nie ma na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi, bo suknia ślubna powinna odzwierciedlać styl i osobowość Panny Młodej. Kolor tkaniny musi być dopasowany do odcienia jej skóry, a krój do figury. Oczywiście nie można też zapomnieć o wygodzie, bo przecież trzeba w niej spędzić kilka godzin. Warto udać się do salonu ślubnego i przymierzyć różne modele sukni ślubnych, nawet takie, które początkowo odbiegają od zakładanego projektu. Doradcy z salonu na pewno pomogą dokonać trudnego wyboru wymarzonej sukni. Mają przecież spore doświadczenie i doskonale wiedzą, jakie modele pasują do określonej sylwetki czy typu urody.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ