bielizna

Ważne, by tym szczególnym dniu panna młoda czuła się najlepszą wersją siebie samej. Poza wyjątkową suknią ślubną, niezwykle ważna jest dobrej jakości bielizna. Dobrze dobrana nie tylko zapewni kobiecie komfort przez długie godziny spędzone na świętowaniu tego wyjątkowego wydarzenia, ale i doda pewności siebie. Choć rynek jest bogaty w różne warianty bielizny ślubnej, również dla pań plus size, niekiedy problemem jest wybranie takiej, która spełni wszystkie kryteria niezbędne do pełnego zadowolenia przyszłych żon. Bielizna ślubna powinna zapewniać pannie młodej komfort, kształtować sylwetkę i być niezauważalna pod suknią. Przy zachowaniu tych punktów bielizna podkreśli piękno sukni i figury kobiety, pomoże wydobyć to, co w niej najpiękniejsze oraz zadba o wygodę 

Jaka bielizna ślubna sprawdzi się najlepiej?

Obecnie suknie ślubne plus size dostępne są w niemal wszystkich fasonach, dostosowane do kształtnych sylwetek panien młodych i tak samo bielizna ślubna. Szeroki wybór odpowiada na potrzeby nawet najbardziej wymagających kobiet. 

Bez względu na to, czy zdecydujesz się na body, dwuczęściowy zestaw ze stanikiem i majtkami, czy halkę modelującą należy pamiętać o tym, by bielizna nie krępowała Twoich ruchów. Dobierając stanik ostrożnie wybierz właściwy dla siebie rozmiar, a jeśli masz taką możliwość skorzystaj z pomocy brafiterki. To pozwoli Ci na wybór stanika, który podkreśli Twój biust, zapewni wygodę i nie będzie odznaczał się przez sukienkę. Biustonosz nie powinien unosić się ku górze przy podnoszeniu rąk oraz zbyt mocno uciskać ramiączkami skórę kobiety. Przy kupnie bielizny dolnej warto zwrócić uwagę na to, by nie rolowała się przy wykonywaniu kroków. Takie majtki, nawet bezszwowe, mogą być widoczne pod suknią ślubną i wpływać na efekt wizualny kreacji. W tym wypadku również kluczowe może okazać się dobranie odpowiedniego rozmiaru. Jeśli zaś decydujesz się na jednoczęściową bieliznę – body czy halkę, pamiętaj, by modelowała ona sylwetkę, bez nieprzyjemnego ściskania oraz o odpowiednim wyeksponowaniu biustu stanikiem. 

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ