Suknia ślubna to najbardziej wyjątkowa kreacja w życiu każdej kobiety. Wybierając jeden z modeli z oferty naszego salonu będziesz mieć pewność, że zarówno partner, jak i goście oniemieją, gdy tylko Cię zobaczą.

Suknia o której marzysz

Wyjątkowa, niepowtarzalna i dopasowana do Twoich potrzeb. Właśnie taka powinna być suknia, dzięki której tego wyjątkowego dnia poczujesz się jak milion dolarów. Niezależnie od tego, jaka stylistyka Ci się podoba, to właśnie w naszym salonie znajdziesz tę wymarzoną. Suknie ślubne księżniczka, a może styl boho z luźnymi i przewiewnymi koronkami gwarantującymi, że będziesz czuć się swobodnie, ale i wyjątkowo kobieco? Możemy zagwarantować Ci, że w salonie Mona Liza znajdziesz swój wyśniony krój.

Powalająca jakość wykonania

Suknia dla panny młodej to dbałość o detale, które muszą być dopasowane w sposób absolutnie perfekcyjny. Doskonale o tym wiemy, dlatego też możemy zaproponować wysoką jakość wykonania i troskę o szczegóły, od poszycia, przez koronki, aż po ręcznie zdobione elementy. To dzięki nim wywołasz spektakularne wrażenie i będziesz czuła się tego dnia naprawdę wyjątkowo.

Piękna w każdym rozmiarze

Wierzymy, że rozmiar nie może być żadną przeszkodą w wyborze sukni ślubnej. Stąd też w naszym salonie proponujemy również modele plus size, w równie szerokiej gamie wzorów, kolorów oraz typów. Tak rozbudowany asortyment w tym segmencie sprawia, że niezależnie od swojej figury znajdziesz model, który pozwoli Ci poczuć się w stu procentach pewnie i wyjątkowo, bez myślenia o jakichkolwiek mankamentach. Przecież to Twój dzień i masz prawo, aby czuć się naprawdę wyjątkowo.

Chcesz, aby Twoi goście oniemieli widząc Cię tego wyjątkowego dnia? Jeśli tak, to koniecznie odwiedź nasz salon Mona Liza na ulicy Nowolipki w Warszawie. Mieliśmy okazję brać udział w najbardziej popularnych polskich programach o tematyce ślubnej, co najlepiej potwierdza, jak wyjątkową ofertą sukien ślubnych dysponujemy. Jeśli i Ty szukasz spektakularnego modelu, nie omieszkaj nas odwiedzić.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ