fbpx

Suknie Ślubne Plus Size

Na nasz asortyment składają się także suknie ślubne plus size. Zapewniamy tę jedną jedyną kreację dla Klientek o dużych rozmiarach, w wielu: wzorach, typach i kolorach. Wiemy, jak trudne może okazać się poszukiwanie dobrze dopasowanej, doskonale wykonanej oraz zjawiskowo pięknej sukienki, dlatego zdecydowałyśmy się na stałe rozbudowywanie asortymentu o nowe suknie ślubne. Duże rozmiary mogą sprawiać wrażenie trudnych w uzyskaniu lekkości i zwiewności – nic bardziej mylnego ! Dobrze dopasowana suknia, wykonana z wyselekcjonowanych tkanin sprawi, że olśnisz najbliższych i zostaniesz zapamiętana na lata!

Suknie ślubne plus size – jaki model wybrać?

To jedno z pytań, jakie zadaje sobie każda panna młoda, nosząca rozmiar XXL, także w przypadku wyboru sukni wieczorowych plus size. Niestety nie ma na nie jednej, uniwersalnej odpowiedzi – każda sylwetka, nawet określana tym samym rozmiarem, będzie wymagała innego podkreślenia atutów, czy ukrycia niechcianych mankamentów. Dlatego zachęcamy do umówienia się na wizytę, w trakcie której postaramy się podpowiedzieć i doradzić w sposób fachowy, aczkolwiek nie nachalny. Szanujemy Twoje zdanie i pragniemy, abyś wyszła od nas zadowolona i szczęśliwa.

Na podstawie wieloletniego doświadczenia, możemy wyjść z propozycją nietypowych rozwiązań, czy opcji na które sama byś się nie zdecydowała. Bardzo często po obejrzeniu naszych sukni, Klientki z rozmiarem plus size wybierają opcje z jednego, zbliżonego do siebie modelu. Jeśli nie spełnią wymaganych oczekiwań, zachęcamy do przymierzenia zupełnie skrajnych modeli. Dlaczego? Wiele sukni może nas zachwycić dopiero po nałożeniu – bardzo często nasze Klientki wychodzą od nas z zakupem sukni, która zupełnie odbiegała od zakładanego projektu.

Kontakt

Telefon

798-254-888

Email

sukniemonaliza@gmail.com

Godziny Otwarcia

Pon-piatek 11:00 - 19:00
Sob 10:00-14:00

Adres

Ul.Nowolipki 13 00-151 Warszawa

×
×

Koszyk

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie