fbpx

Modne akcesoria do sukien ślubnych

Suknie ślubne same w sobie potrafią być zachwycające. Warto jednak pamiętać, że o ostatecznym odbiorze stroju w dużej mierze decydują dodatki. Dlatego oferujemy szereg modnych akcesoriów do sukien ślubnych, które sprawią, że Twój strój będzie niepowtarzalny.

Panny młode kojarzą się przede wszystkim ze ślubnymi welonami, które mogą mieć różne formy, na przykład delikatnej, wpinanej we włosy ozdoby lub długiego, koronkowego trenu. Niezależnie od rodzaju ślubu, w urzędzie, kościele czy w plenerze, welon doda stylizacji wyjątkowego szyku.
Spośród innych akcesoriów uzupełniających ślubny look warto rozważyć paski, okrycia wierzchnie oraz etole z marabuta, zwłaszcza jeśli uroczystość ślubna planowana jest na chłodne miesiące. Bardzo ważnym dodatkiem jest też biżuteria, która doda stylizacji blasku.

Jak dobrać akcesoria do sukni ślubnej?

Wbrew pozorom wybór dodatków nie jest łatwy i zależy od wielu czynników. Głównym wyznacznikiem tego, jakie akcesoria będą odpowiednie, jest model sukni ślubnej. Jeśli wybrana kreacja jest bogato zdobiona, warto rozważyć skromniejszą biżuterię i akcesoria. Podobnie jest w przypadku sukienek z delikatnych materiałów, do których nie zawsze będą pasowały ciężkie kamienie lub futra jako okrycie wierzchnie.Wbrew pozorom wybór dodatków nie jest łatwy i zależy od wielu czynników. Głównym wyznacznikiem tego, jakie akcesoria będą odpowiednie, jest model sukni ślubnej. Jeśli wybrana kreacja jest bogato zdobiona, warto rozważyć skromniejszą biżuterię i akcesoria. Podobnie jest w przypadku sukienek z delikatnych materiałów, do których nie zawsze będą pasowały ciężkie kamienie lub futra jako okrycie wierzchnie.
Nie należy jednak trzymać się też utartych schematów, do każdej sukni będzie pasowało coś innego, dlatego warto wszystko rozważyć indywidualnie i postawić na swoją intuicję. Jeśli chcesz być pewna swojego wyboru, zapytaj o doradztwo pracowników naszego salonu. Wśród bogatej oferty akcesoriów ślubnych na pewno znajdziesz coś, co będzie doskonale uzupełniało Twoją suknię.

Kontakt

Telefon

798-254-888

Email

sukniemonaliza@gmail.com

Godziny Otwarcia

Pon-piatek 11:00 - 19:00
Sob 10:00-14:00

Adres

Ul.Nowolipki 13 00-151 Warszawa

×
×

Koszyk

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie