fbpx

Wyjątkowe suknie ślubne

Nasz salon oferuje wyjątkowe suknie ślubne, znacząco wyróżniające się na tle oferowanych kreacji. Gwarantujemy: unikatowe projekty, wysoką jakość wykonania, niebagatelne ozdoby oraz dbałość o nawet najmniejsze szczegóły. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz obecność na rynku ślubnym sprawiła, że przykuwamy ogromną uwagę do trwałości naszych sukien – deklarujemy, że materiały z których są stworzone, wyróżniają się poziomem i jakością.

Wyjątkowe suknie ślubne i wieczorowe

Obok sukni ślubnych oferujemy także jedyne w swoim rodzaju: kombinezony oraz suknie wieczorowe długie i krótkie. Wierzymy, że projekty sprzedawane w naszym salonie okażą się dla Ciebie zachwycające i wyróżniające. O nietuzinkowości naszych oryginalnych sukien ślubnych mogą świadczyć programy telewizyjne, w których nasz salon miał przyjemność gościć.

Zapraszamy do kontaktu oraz umówienia się na indywidualną wizytę, w trakcie której postaramy się doradzić Ci w wyborze najpiękniejszej kreacji!

Kontakt

Telefon

798-254-888

Email

sukniemonaliza@gmail.com

Godziny Otwarcia

Pon-piatek 11:00 - 19:00
Sob 10:00-14:00

Adres

Ul.Nowolipki 13 00-151 Warszawa

×
×

Koszyk

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie