Suknie Ślubne
Mona Liza

Najpiękniejsze Suknie Ślubne w Warszawie
– z miłości do piękna

Suknie Ślubne
Mona Liza

Najpiękniejszy dzień Twojego życia zbliża się wielkimi krokami? Marzysz o wyjątkowej sukni, dzięki której będziesz wyglądać zjawiskowo? Dla wszystkich przyszłych Panien Młodych przygotowaliśmy specjalną ofertę — unikalne i niepowtarzalne suknie ślubne światowych marek — Stella York oraz Papilio.

Suknie Ślubne Mona Liza to jedyny salon w Warszawie, w którym znajdziesz kreacje od najlepszych projektantów w swojej branży.

Suknie Ślubne

Salon Sukien Ślubnych Moza Liza to miejsce dla kobiet, które chcą poczuć się wyjątkowo nie tylko podczas swojego ślubu, ale także w trakcie przygotować do tego wyjątkowego dnia. Doskonale wiemy, jak ważny jest wybór sukni ślubnej, w której można odnaleźć własną kobiecość, a jednocześnie czuć się komfortowo. Właśnie dlatego współpracujemy z najlepszymi markami i dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas projekty były podkreśleniem piękna każdej kobiety i jej indywidualności.

Mamy świadomość jak duże emocje towarzyszą przy wyborze wymarzonej sukni ślubnej, dokładamy więc wszelkich starań, żeby dla przyszłych Panien Młodych była to wyjątkowa chwila, a one same poczuły jej magię. Zaangażowanie i pasja sprawią, że znajdziesz w naszym salonie dokładnie to, czego szukasz.

Salon Mona Liza miał okazję brać udział w popularnych programach o tematyce ślubnej:

2019-10-17 17.37.09

Salon sukien ślubnych

TLC

2019-10-17 17.37.16

Panny Młode ponad miarę

TVN
Izabela Janachowska

IMG_5660

Pary Młode ponad miarę

TVN
Izabela Janachowska

Mona Liza
Suknie Ślubne
Mona Liza
Suknie Wieczorowe
Mona Liza
Suknie Plus Size
Mona Liza
Akcesoria

Suknie Wieczorowe

W naszym salonie są dostępne kolekcje sukien wieczorowych Papilio oraz Sorella Vita .

Suknie Plus Size

Ankieta

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kontakt

Telefon

798-254-888

Email

sukniemonaliza@gmail.com

Godziny Otwarcia

Pon-piatek 11:00 - 19:00
Sob 10:00-14:00

Adres

Ul.Nowolipki 13 00-151 Warszawa