Suknie ślubne

Powrót do oferty

 

Ola la Ricca Sposa ANNAIS BRIDAL PAPILIO
Każda suknia ślubna Afrodyty została zainspirowana marzeniem. Myślą o tym jednym, jedynym dniu. O jego wyjątkowości i niepowtarzalności. O chwili, która chce się zatrzymać na zawsze. Moda, ekskluzywność, jakość i indywidualność to główne wytyczne, które dokładnie prowadzą te suknie ślubne na nowe szczyty. Suknie ślubne Annais weszły do kanonu mody ślubnej dzięki finezyjnym fasonom oraz kunsztownie wykonanym krojom. Sukces marki stworzonej przez Amerykankę polskiego pochodzenia Annę Ismeńską. Suknie ślubne Papilio to oryginalny i ponadczasowy styl oraz niebanalny krój. Kolekcja sukien ślubnych Papilio urzeka swoją misternością, lekkością i pomysłowością a zarazem oryginalnością.

 

 

MS MODA Stella York GALA Estera
Ms Moda oferuje suknie ślubne zaprojektowane według obecnie najnowszych głównych trendów mody światowej, które są wykonane z najlepszych tkanin i haftów. Nasza marka to sztuka tworzenia rzeczy pięknych, wyjątkowych, uszytych z niebanalnych tkanin. Tworzymy kolekcje nie tylko romantyczne, klasyczne ale również nowoczesne, przeznaczone dla kobiety wymagającej. Każda suknia ślubna z kolekcji Gala jest tworzona z myślą o kobietach, które założą ją w tym ważnym dniu. Poczuj się wyjątkowo w sukni ślubnej uszytej dla Ciebie.
Lekkość i delikatność to cechy sukni ślubnej, które znajdziesz w tej kolekcji Gali.
Suknie ślubne Estera charakteryzuje doskonały krój staranne wykonanie i różnorodność kolekcji. Te suknie ślubne to doskonała równowaga miedzy nowoczesnymi trendami i ponadczasowym romantyzmem.

 

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że każda kobieta ma inny gust, dlatego nasza oferta obejmuje suknie ślubne o zróżnicowanych krojach. W naszych salonach sukien ślubnych w Warszawie i Piasecznie znajdą coś dla siebie zarówno zwolenniczki minimalistycznej elegancji, jak i tradycjonalistki preferujące koronki i mieniące się w świetle koraliki. Proponowane przez nasz salon suknie ślubne są idealnym połączeniem klasyki i nowoczesności. Dokładamy wszelkich starań, by dzięki bogatej ofercie sukien ślubnych każda Panna Młoda znalazła swój wymarzony wzór i opuściła nasz salon ślubny pełna szczęścia i radości. Suknie ślubne Warszawa – Zapraszamy!

Chcemy, żeby każda z Pań była zadowolona ze swojej sukni ślubnej, tak jak Pani Katarzyna z Warszawy

„Pani Monika szyje wspaniałe suknie ślubne. Moja wyglądała olśniewająco, dlatego warto było wybrać się po suknię ślubną z Warszawy”